Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 05 квітня 2023 12:07

«Усі люди від природи прагнуть до знань…» Аристотель, «Метафізика».

Written by
Rate this item
(0 votes)

Саме з таких слів ми сформулювали гасло філософського гуртка  «Філософська кав’ярня», який відбувся 05 квітня 2023 року. Ці слова дуже влучно передають природу витоків, функціонування та призначення філософського гуртка.

В умовах динамічних темпів трансформації та модернізації сучасного освітнього процесу, філософський гурток свідчить про споконвічне прагнення людини до пізнання і знання, проблеми істини, а, разом з тим, розкриває та уможливлює альтернативні способи навчання. Адже, пізнання – це процес здобування знань, створення образів, прагнення оволодіти реальністю, проникнути в її приховані підвалини, бажання досягти найважливішого, найпозитивнішного для людини стану досконалості.

Філософський гурток зараз – це «інтелектуальна реакція» на ті події, які відбуваються у сучасному світі, у нашій країні, у нашому місті і у наших взаєминах. Усе це створило передумови для створення філософського гуртка, який надає можливість поставити будь-яке питання сьогодення, і в дружній, філософській бесіді, знайти на нього відповідь.  

Засідання гуртка пройшло у невимушеній, жвавій атмосфері, учасники охоче брали участь у дискусіях, наводячи різні приклади та ілюстрації своїх тез і тверджень.

  

 

                                                                       Лідія БЕРЕЗАН, керівник гуртка

 

Read 108 times