Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 04 квітня 2023 14:47

Турнір з міні-футболу «Вперед до Перемоги»

Written by
Rate this item
(0 votes)

 

З ініціативи студентської ради ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» коледжу та підтримки Бобровицької міської ради з метою активізації фізкультурно-масової роботи, пропаганди здорового способу та популяризації міні-футболу 4 квітня в спортивній залі коледжу відбувся турнір серед юнаків «Вперед до Перемоги».

   

 

У змаганнях взяли участь команди учнів ЗЗСО  І-ІІІ ступенів Бобровицької та Новобасанської територіальних громад і студентів   ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України».

Команди були розподілені на дві підгрупи. За призові місця змагалися команди, які посіли перші та другі місця в своїх підгрупах.

За ІІІ-ІV - грали команди учнів закладів ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нового Бикова та Вороньки. Перемогу здобула команда учнів Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, посівши ІІІ місце.

   

За І-ІІ місце боролися команди-переможці своїх підгруп: Бобровицького ліцею та Бобровицького фахового коледжу. В напруженій боротьбі перемогу з рахунком 3:2 здобула команда студентів коледжу.

    

 

       Наталія Гулицька, викладач фізичного виховання

 

Read 98 times Last modified on Середа, 05 квітня 2023 05:35