Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 30 березня 2023 16:02

Практичні кейси впровадження ДФЗО

Written by
Rate this item
(0 votes)

30 березня в онлайн-форматі відбувся форум «Бізнесу про дуальну освіту» організаторами якого виступили ГО «Українська Асоціація Маркетингу» в партнерстві з Федерацією  роботодавців України та Державною установою «Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти».

Під час заходу представники бізнесу та освітнього сектору мали можливість обговорити практичні кейси впровадження дуальної форми здобуття освіти в Україні та розглянути найкращі практики, що сприяє ефективній взаємодії в процесі підготовки висококваліфікованих кадрів і є нагальною потребою в умовах майбутньої відбудови економіки України.

  

Дуальна форма здобуття освіти надає представникам бізнесу реальну можливість для оптимізації кадрової політики, шляхом мінімізації витрат та часу на підготовку фахівців з необхідним для конкретного підприємства набором характеристик.

На даний час ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України» є учасником пілотного проєкту по впровадженню дуальної форми здобуття освіти і отримана інформація на форумі щодо досвіду взаємодії закладів освіти та роботодавців під час війни і перспективи розвитку ДФЗО в Україні є досить важливою та актуальною.

  

Координатор ДФЗО коледжу          Валентина ФІЛАТОВА

Read 99 times Last modified on П'ятниця, 31 березня 2023 08:04