Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 30 березня 2023 13:13

Захист курсових робіт з дисципліни «Лісові культури і лісомеліорація»

Written by
Rate this item
(0 votes)

30 березня студенти групи Л-31 спеціальності 205 «Лісове господарство» представляли основні результати  виконаної курсової роботи з дисципліни «Лісові культури і лісомеліорація». Майбутні лісівники підготували змістовні доповіді, які супроводжувалися цікавими презентаціями, аргументами, що дозволило комісії працювати у теплій атмосфері та вести жваві дискусії. 

Одним з етапів узагальнення, закріплення та поглиблення практичних знань, отриманих під час навчального процесу є самостійне виконання і захист курсової роботи.

На захисті курсової роботи студенти 3 курсу групи Л-31 спеціальності «Лісове господарство» на основі запроєктованих ручного та механізованого садіння, ручні та механізовані догляди за лісовими культурами, а також собівартість їх проведення.

Мета даної курсової роботи – систематизувати та розширити теоретичні знання та навички здобувачів, вміти запроєктовувати різні лісокультурні заходи в лісництві, навчити правильно формулювати думки та вирішувати виробничі ситуації з вибраної теми, робити висновки, узагальнення та пропозиції.

  

 

Цікавими доповідями, що були репрезентативними та заслухані комісією і належним чином оцінені такі доповіді студентів: Костирь Олесі «Проєктування виконання механізованого догляду за лісовими культурами у Задеснянському лісництві», Нагоги Максима «Проєктування виконання ручного догляду за лісовими культурами у Козелецькому лісництві філії «Остерське лісове господарство», Іванова Романа «Обґрунтування типів лісових культур у Ніжинському лісництві філії «Ніжинське лісове господарство».

Під час захисту здобувачі продемонстрували вміння користуватись отриманими знаннями і навичками, готовність застосувати їх в практичній діяльності.

Здобувачі показали достатній рівень знань, робота комісії проводилась у дружній атмосфері з виступами, презентаціями, запитаннями, дискусіями та побажаннями.

Тож бажаємо майбутнім лісівникам підкорення нових вершин та не зупинятися на досягнутому!

 

  

  

Керівник курсової роботи: Іван КІМЕЙЧУК

Read 106 times Last modified on П'ятниця, 31 березня 2023 08:50