Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 29 березня 2023 13:11

Засідання гуртка «Happy English» на тему «Portrait of the Leader»

Written by
Rate this item
(0 votes)

Нинішня соціально-економічна ситуація в Україні вимагає появи серед молодого покоління справжніх лідерів – активних, прогресивних, освічених фахівців, які згодом будуть здатні очолити управління державними або громадськими організаціями, можуть бути залучені до процесів розвитку країни. Хто ж такий лідер у студентській групі? Безумовно, це людина, яка бере активну суспільну та громадську позицію і здатна об’єднати біля себе однодумців. Лідер акумулює в собі соціально-психологічний досвід групи, її субкультурні характеристики, виражає її інтереси, потреби, ініціює їх реалізацію та захист.
Лідерство це здатність людини впливати на інших, спонукати до дії, надихати на активність. З цією метою 29 березня відбулося засідання гуртка «Happy English» на тему «Portrait of the Leader» на якому гуртківці обговорювали методи самостійно та свідомо приймати відповідальні рішення, працювати в команді, будувати стосунки з іншими людьми, створювати оптимальний та комфортний мікроклімат в колективі.

  

Наталія Коротенко, керівник гуртка.

Read 737 times Last modified on П'ятниця, 31 березня 2023 08:35