Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 28 березня 2023 12:37

«Слабоалкогольні напої – ціна здоров’я»

Written by
Rate this item
(0 votes)

Діти – майбутнє нації, тому їх здоров’я повинно стати чи не найголовнішим об’єктом піклування як суспільства, так і держави. Разом з тим все більшої масштабності набирає одна з головних проблем сьогодення – споживання дітьми, підлітками та молоддю спиртних напоїв. Адже алкоголь особливо активно впливає на організм, що не сформувався, поступово руйнуючи його.

Широке розповсюдження шкідливих звичок у молодіжному середовищі має величезний вплив на життя молоді будь-якої вікової групи. На жаль, у більшості випадків особи, що були втягненими до вживання слабоалкогольних напоїв в період навчання в школі, продовжують вести спосіб життя, що не сприяє забезпеченню стабільного стану здоров’я. У сучасному українському суспільстві набирає обертів показник молодіжного алкоголізму, проблема вживання студентами спиртного стає рік від року все гострішою, а це стає великою соціальною проблемою. З метою  усвідомлення здорового способу життя;  розвитку почуття відповідальності за свої дії;  пропаганди цінності життя;  підвищення загальної культури та  громадської активності в групі №3 проведено виховну годину «Слабоалкогольні напої – ціна здоров’я»

  

Read 79 times Last modified on Вівторок, 28 березня 2023 12:41