Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 21 березня 2023 13:44

Олімпіада - унікальне середовище для розвитку інтелектуального потенціалу студента

Written by
Rate this item
(0 votes)

Впровадження компетентнісного підходу в освіті вимагає формування відповідного освітнього середовища і пошуку найбільш прогресивних методологічних підстав, що сприяють якісному освоєнню загальних і професійних компетенцій.

Олімпіада – один з видів   інтелектуальних змагань , що  впливають на формування тактовності у учасників, толерантності, активної позиції студентів, виховують почуття впевненості в своїх силах, вміння ставити цілі і досягати їх, вміння реалізувати себе в цікавих і посильних справах і закладають фундамент особистості, здатної в подальшому успішно вирішувати життєво-важливі цілі і завдання.

21 березня серед студентів ІІІ курсу спеціальності «Агрономія» проведено олімпіаду з дисципліни «Землеробство» , як короткострокове  в часі змагання студентів, що вимагало від учасників високого ступеня віддачі інтелектуальних сил, демонстрації знань, умінь, навичок з дисципліни, особистісних якостей, а також оперативного вирішення задач на творчій основі та підтвердили свою професійну спрямованість.

      

За результатами олімпіади :

1 місце - Павлюк Юрій

ІІ місце - Динник Євгеній, Дуб Богдан

ІІІ місце - Дибка Максим

Викладач         Олена КУЧЕРЯВЕНКО

Read 95 times