Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 15 листопада 2022 08:39

The Halo Trust

Written by
Rate this item
(2 votes)

3 листопада відбулася  інформаційно-роз'яснювальна зустріч колективу коледжу з представниками міжнародної гуманітарної організації «Представництво The Halo Trust в Україні», яка займається розмінуванням,  на тему «Принципи безпеки під час збройного конфлікту» . 

 Попри те, що в нашому регіоні активні бойові дії закінчились - це не означає, що загроза минула. Сьогодні ми можемо зустрічати військові позиції, блокпости або території, де відбувались бої. Це означає, що ризик, зустріти або знайти вибухонебезпечний предмет – зростає. Також на нашій землі залишається велика кількість мін, боєприпасів, що не розірвались, та інших вибухонебезпечних предметів, які становлять загрозу для всього населення.

 В ході зустрічі дізнались, що робити, якщо побачили чи знайшли якийсь підозрілий або схожий на боєприпаси предмет. Навчилися  розрізняти небезпечні території, як діяти, якщо побачили офіційні або неофіційні попереджувальні знаки чи зайшли на небезпечну територію.

Read 143 times Last modified on Вівторок, 15 листопада 2022 08:39