Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 10 листопада 2022 08:20

Відкрите засідання гуртка «Фінансист»

Written by
Rate this item
(2 votes)

В сучасний період трансформації суспільства та глобалізації економічних процесів однією із найгостріших проблем сучасного українського та світового ринку є безперервний розвиток тіньового сектору економіки. 

Тіньова економіка – нелегальна неврахована, фіктивна, корислива діяльність, мета якої зосереджена на отримання доходу, приховуваного від офіційної влади будь-яким, навіть кримінальним або протизаконним шляхом. Неефективність та непрозорість державної політики призводять до того, що підприємці змушені вести тіньовий бізнес. Така ситуація спонукає шукати способи якнайточнішого дослідження сектору тіньової економіки та створювати механізми, які дозволяють зменшити розміри цього сектору. 

Саме питанню пливу тіньової економіки на фінансову безпеку України  було присвячене відкрите засідання гуртка «Фінансист». У формі онлайн семінару-конференції  на базі сервісу для проведення відеоконференцій Zoom, гуртківці дослідили сутність, причини та виникнення тіньового сектору економіки в Україні; соціально-економічні наслідки тіньової діяльності та шляхи зниження тінізації економічних відносин в Україні.

Отже, ефективна протидія процесу тінізації економіки країни та трансформування її в легальну гарантуватимуть економічну безпеку України, її незалежність, справжній, а не декларований суверенітет, прогресивний соціально-економічний розвиток.

Оксана Майданюк,  керівник гуртка

Read 102 times Last modified on П'ятниця, 24 лютого 2023 08:36