Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 03 березня 2023 13:29

Об’єднане засідання старостату

Written by
Rate this item
(1 Vote)

03 березня відбулося об’єднане засідання  старостату економічного і  технологічного відділень та представників студентського самоврядування коледжу.

Завідуючі відділень Алла Коник, Валентина Філатова наголосили про початок змішаного формату навчання в ІІ семестрі 2022-2023 року. Інформували про алгоритм дій в умовах воєнного стану, необхідність дотримання маскового режиму для студентів академічних груп, які будуть відвідувати заняття в очному режимі.

Зупинились на питаннях, які хвилюють студентство, говорили про відновлення «живих» лекцій, семінарських та практичних занять, про те, як кожен прагне  спілкування, як приємно викладачам працювати із студентами в аудиторіях, бачити їх допитливі очі  не за монітором.

Незважаючи на сирени  і тривоги, всі ми  демонструємо свою волю до життя, віримо у Перемогу і прискорюємо її, кожен на своєму місці. Ми сподіваємося, що і в складних умовах  воєнного стану, наше студентство  здобуде якісні та професійні знання.

   

 

Завідуючі відділень                 Алла КОНИК, Валентина ФІЛАТОВА

Read 65 times