Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 01 грудня 2023 09:58

Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас!

Written by
Rate this item
(1 Vote)

1 грудня світ відзначає день боротьби зі СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. 

Всесвітній день боротьби зі СНІДом започатковано у 1988 році, він покликаний підвищити поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус.

Слідуючи цій меті у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені            О. Майнової НУБіП України» традиційно проводяться різні виховні заходи до цього дня.  Одним із таких цьогоріч стала інформаційна година на тему «Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас», активну участь у  якій прийняли студенти груп М-41 та А-21.

  

Метою такого інформування є формування у студентів поняття про походження СНІДу; пропагування здорового способу життя, високоморальної поведінки людини в суспільстві та нагадування всім про болючу рану суспільства – СНІД. 

Надзвичайно цікавою, переконливою була розповідь про походження хвороби та шляхи зараження; про те, як розвивається хвороба і як від неї уберегтися. Перегляд  соціальних роликів, дискусійна вікторина та анкетування надало зустрічі ще й практичності. Такі заходи для студентів є надважливими, адже за останні роки розповсюдження ВІЛ-інфекції серед підлітків та молоді набуло характеру епідемії і тому потрібно діяти на випередження. 

  

Крім того, у цей день величезна кількість людей на всій планеті приколюють до одягу червону стрічку - як символ усвідомлення важливості проблеми СНІДу; як символ протесту проти дискримінації у відношенні до ВІЛ-позитивних людей; як символ надії на те, що людство обов’язково переможе цю хворобу. Студенти коледжу також долучилися до цієї акції. 

Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода  бути більше поінформованим про епідемію, привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитися над тим, як запобігти поширенню хвороби.

Дбайте про своє здоров’я, адже радість життя і щастя в руках кожного із нас!

  

Ольга НАУМЕНКО, 

Яна СОКОЛОВСЬКА, куратори групи

Read 82 times