Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 21 листопада 2023 13:01

Урок гідності «Вистояли на Майдані, ПЕРЕМОЖЕМО У ВІЙНІ!»

Written by
Rate this item
(0 votes)

21 листопада Україна відзначає 10-ту річницю початку Євромайдану та Революції Гідності і 19-ту річницю Помаранчевої Революції, які змінили хід історії країни та усього світу. Цього року День Гідності та Свободи проходив під гаслом «ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ».

Метою заходу були: збереження та донесення до студентів інформації про події в Україні, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини, національних інтересів та європейського вибору української держави.

Студенти коледжу висловили свою точку зору щодо подій зовсім недалекого минулого, поговорили про те, як Україна продовжує й сьогодні виборювати свою свободу, визначили, що значить бути гідним і вільним у своїй незалежній державі.

Всі присутні вшанували Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО та захисників України, які мужньо боронили рідну землю до останнього подиху, переглянули хроніку з Майдану, а також освітнє відео «Вистояли на Майдані, переможемо у війні!»

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

Нехай буде мирним небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках українців, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

  

Викладач історії Інна Омельченко

Read 27 times