Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 17 листопада 2023 10:32

***

Written by
Rate this item
(0 votes)

Вдалий вибір професії – це одна з головних складових і умов становлення особистості, усвідомлення своєї значимості у соціумі.

У дитинстві з багатьох іграшок вибираємо найулюбленішу, в школі віддаємо перевагу найцікавішим, на наш погляд, предметам… Обираємо товаришів, друзів… Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності.

Адже всім хочеться реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

16 листопада викладачі ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України» Оксана МАЙДАНЮК та Наталія ХОМЕНКО  провели профорієнтаційну зустріч у Ярославській філії Бобровицького ЗЗСО №1 І-ІІІ ступенів, Старобасанській гімназії та Пісківській ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Павла Григоровича Тичини.

Викладачі провели бесіди інформаційного характеру: розповіли здобувачам освіти про навчання у коледжі, його матеріально-технічну базу, спеціальності, умови вступу, наявність необхідної для абітурієнтів інформації на сайті коледжу. Здобувачі освіти ставили запитання та дискутували.

Чекаємо Вас у якості наших абітурієнтів!!!

Read 16 times