Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Понеділок, 20 листопада 2023 13:09

День студента – свято, що немає меж!

Written by
Rate this item
(0 votes)

День студента - свято молоді. Він щорічно відзначається у багатьох країнах світу 17 листопада. В Україні студенти також відзначають його у листопаді із середини 90-х, а з 1999 року стали відзначати офіційно.

Як особлива подія у насиченому освітньому графіку коледжу, зібрала студентський і педагогічний колектив в актовій залі для проведення святкового заходу.

Сьогоднішнє святкування є особливим! Воно демонструє підтримку усіма студентами рідного коледжу, який за складних умов намагається надати здобувачам якісну освіту.

Студенти коледжу– це мобільні, успішні, вимогливі, наполегливі та сміливі люди, які розуміють, чого хочуть від життя. Вони швидко адаптуються під нові вимоги сьогодення, прагнуть якісних змін, випробовують власні сили й уміння у пошуках нових горизонтів.

Наша юна інтелектуальна еліта! Щиро вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студента!

Нехай студентські роки стануть одними з найяскравішими у вашому житті, а знання та однокурсники будуть надійною опорою на життєвому шляху! Зі святом, студентство!

 

 

 

  

 

 

 

Ольга НАУМЕНКО, методист відділення

 

Read 33 times