Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 07 листопада 2023 12:33

****

Written by
Rate this item
(0 votes)

Забути кров святу не маєм права! –

Лишила слід безсмертний і терпкий…

Героям України –

Слава! Слава! Слава!!!

І наша  пам’ять – на усі віки!

 

Не так давно ми з вами не знали дуже багатьох слів пов’язаних з війною, тепер же майже кожну родину так чи інакше опалило полум’я військових дій. Ще рік тому ми не особливо звертали увагу на слова «слава Україні – Героям слава»,  а тепер ці слова набули нового змісту. Наразі вже точно зрозуміло, кому ці слова адресовані, і ні в кого немає сумнівів, що ці герої – хлопці , які зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, лікарі які в мирний час повертають поранених з того світу, волонтери на плечах яких тримається наша армія.

 Слова «Слава Україні – Героям слава» перестали бути просто вітанням це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини,а також є засвідченням справжнього патріотичного подвигу.

07.11.2024 року в групі М-21 було проведено виховну годину на тему «Слава Україні – героям слава», де студенти мали змогу згадати тих, завдяки кому ми прокидаємось зранку, спимо в теплих ліжках, живемо життя!!!

Героями не народжуються. Героями стають у тяжкий час випробувань. Для того, щоб дарувати Віру і Надію, щоб нести рідній землі мир.

Найзаповітнішою мрією кожного українця, в тому числі й дітей, залишається віра і надія у мирне небо, спокій та цілісність нашої держави.

   

Викладач економічно-облікових дисциплін, Ольга ХУРТЕПА

Read 77 times