Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 31 жовтня 2023 14:42

Відкрита виховна година на тему: «За Україну, за її волю!»

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Моя Україно,
Я чую твій голос,
Пшеничний твій колос
У душу мені засіває зерно,
Моя Україно,
Колиско-калино,
Пізнати тебе мені щастя дано!

Війна – це страшне слово, яке знайоме в наш час кожному українцю. На жаль, так сталося, що нашу Батьківщину спіткала велика біда.

Ніхто б не подумав, що на рідній українській землі в ХХІ сторіччі лунатимуть постріли, убиватимуть людей. Наша історія мала багато трагічних періодів, коли свобода і факт існування українського народу опинявся під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки країни ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. На превеликий жаль, ми знову перед вибором. Вибір між свободою та рабством, світлим майбутнім та темним минулим.

31 жовтня за участю студентів груп О-21 та Т-21 було проведено відкриту виховну годину на тему: «За Україну, за її волю!»

 «За Україну, за її волю!», - чудове гасло, яке повинно бути у серці кожного українського громадянина, який живе на нещасній-щасливій землі, яку звати Україна!

 

  

Куратори груп Валерія САК та Наталія ХОМЕНКО

Read 916 times