Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 31 жовтня 2023 14:01

«Твій вибір – життєвий успіх!»

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Над тим, що таке життєвий успіх, ламали голову багато поколінь. Але, до єдиного розуміння цього питання так і не прийшли. Адже, скільки людей, стільки й думок. І всі вони різні. Це залежить від виховання, від рівня знань, навіть від особистих якостей людини.

    Для одних людей життєвий успіх полягає, насамперед, у матеріальному благополуччі. Для інших – зовсім в іншому. Їм далекі грошові проблеми. Вони захоплені своєю роботою й знаходять щиросердечний спокій у зовсім інших цінностях. І це теж, свого роду, -  «життєвий успіх».

   З метою дослідження та аналізу даного питання, 31 жовтня за участю студентів групи М-31, проведено виховну годину на тему: «Твій вибір – життєвий успіх!»

   Студенти наполегливо трактували, аналізували та доводили своє бачення, наводячи приклади із життя, презентуючи їх. Одні, вбачали, що життєвий успіх – складений із моральної задоволеності, щиросердечного спокою й матеріального благополуччя. Тільки при сукупності цих благ людина може почувати себе щасливою  і тоді її голова звільняється від повсякденних турбот.

  У людини з’являється бажання працювати, втілювати в життя цікаві ідеї. І,  це стосується не тільки кар’єри, але й особистого щастя.

  А з іншого боку, як вважають студенти,  людина - сам творець свого щастя. У кожного повинна бути завзятість, терпіння, працьовитість, наполегливість, відповідальність, а головне – бажання домогтися чогось у житті.

  Але, на це можна відповісти одне: «Скільки людей, стільки й думок»…

   

  

 Лідія БЕРЕЗАН, куратор групи

Read 809 times