Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 31 жовтня 2023 12:03

Олімпіада з фізики

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Олімпіада з фізики, яка відбулася 31 листопада, зібрала найдопитливіших студентів. Це захоплююча подія, де учасники мали змогу показати свої знання фізики як науки.

Олімпіада проводилася в спеціально обладнаному приміщенні, де учасникам було представлено ряд складних фізичних завдань. Кожен учасник мав можливість продемонструвати свої знання з різних галузей фізики, таких як механіка, електрика, оптика та інші.

Завдання олімпіади були складними і вимагали від учасників не лише теоретичних знань, але й вміння застосовувати їх на практиці. Учасники мали розв'язати ряд задач, які вимагали аналітичного мислення, логічного мислення та креативності.

Оцінювання проводилося кваліфікованими журі, які враховували не лише правильність відповідей, але й швидкість розв'язання завдань. Учасники змагалися не лише між собою, але й з власними попередніми результатами, що створювало додатковий інтерес і напруження.

 

    

Викладач фізики, САК В.В.

Read 822 times