Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Понеділок, 23 жовтня 2023 13:50

Формування позитивного іміджу сучасного студента

Written by
Rate this item
(0 votes)

Саме на таку тему 23 жовтня відбулось об’єднане засідання старостату технологічного та економічного відділень.

Імідж студента – це візитна картка Коледжу, тому так важливо створити правильний і вигідний образ, як особистості так і навчального закладу вцілому. Імідж – це привабливість, як зовнішня так і внутрішня.

Студент – це частина сучасного суспільства, який шукає себе, своє місце в ньому, та намагається виділитись серед решти. Багато хто виділяє чотири основні складові успішного іміджу студента:

  • візуальне сприйняття,
  • інтелектуальне сприйняття,
  • статусне сприйняття,
  • соціальний фон.

За цими критеріями можна оцінити студента та визначити його успішність. Але найголовніше залежить від самого студента, а саме вибір – якими будуть критерії: позитивними чи негативними.

Старости груп виступили з дослідженнями за даною темою, кожна доповідь була змістовною, цікавою, креативною і супроводжувалась жвавою дискусією з боку всіх учасників засідання.

Пройшовши тест «Оцініть свій імідж» (за Д. Ягером) студенти вияснили для себе наскільки мають сформований особистий імідж.

Наприкінці зустрічі було оприлюднено результати анкетування  «Думка майбутніх фахівців стосовно іміджу студента в освітньому процесі коледжу», підсумки з окремих питань виявились досить неочікуваними, хвилюючими та показними.

Таким чином, студент повинен вибрати імідж ділової людини, не втративши при цьому своєї особистості. Зовнішній образ повинен гармонійно поєднуватися з внутрішніми якостями.

Навчитись бути стильним і неповторним можна!

Щиро дякую всім учасникам заходу: за підготовку, виступи, активність, креативність і присутність!

Ви - майбутнє Нескореної України! Разом до Перемоги!

  

     

    

Валентина ФІЛАТОВА - модератор заходу, завідуюча технологічним відділенням

Read 1407 times