Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 18 жовтня 2023 13:33

Зустріч студентів коледжу з начальником відділення поліції з питань протидії дитячій злочинності.

Written by
Rate this item
(0 votes)

З метою формування у студентської молоді негативного ставлення до вживання наркотичних речовин, відповідальності за їх розповсюдження, а також запобігання та попередження правопорушень пов’язаних із шахрайством у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» відбулась бесіда т.в.о. начальника відділення поліції № 2 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області, майора поліції Олександра Анатолійовича МЕЛЬНИКА зі студентами коледжу.

Олександр Анатолійович детально розповів про відповідальність, яку тягнуть за собою правопорушення у згаданих сферах, а також зупинився на особливостях нових видів шахрайства і методах, які дозволяють уникнути стати їх жертвами.

Окремо посадовець зосередив увагу на значному рості кількості сповіщень про замінування закладів освіти та місць загального користування, розповів про порядок дій у таких випадках та застеріг від участі у поширенні таких повідомлень зловмисниками.

Студенти брали активну участь у бесіді, задавали багато питань.

  

Юрій ЯРОШ, заступник директора з навчально-виховної роботи

Read 1311 times