Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 04 жовтня 2023 09:04

Засідання гуртка «Тайм-менеджмент»

Written by
Rate this item
(3 votes)

Тайм-менеджмент є важливою навичкою, якою повинні володіти всі  люди, оскільки він відіграє неабияку роль у визначенні ефективності та результативності життя. Кожне засідання гуртка «Тайм-менеджмент» викликає інтерес серед здобувачів фахової передвищої освіти коледжу. Адже тут можна навчитися технік, які використовуються для підвищення власної продуктивності, мінімізувавши часові витрати; навчитися все встигати і знаходити час на відпочинок із сім’єю, друзями або на заняття улюбленою справою і як результат удосконалюватися і розвиватися.

 4 жовтня  відбулося засідання-тренінг на тему «Використання основ тайм-менеджменту у самовдосконаленні та саморозвитку особистості». Тема засідання  - актуальна, адже постійна робота над собою в цьому напрямі сприяє підвищенню продуктивності життя, професійному зростанню, створенню власного авторитету та іміджу, досягненню високих результатів. Ефективна стратегія управління часом дозволяє збалансувати такі важливі аспекти нашого життя, як робота, відпочинок і сімейні стосунки.

Під час тренінгу гуртківці пригадали основні поняття тайм-менеджменту та ознайомилися з системою впровадження його технік у власне життя;  дізналися інформацію про процеси самоорганізації та самопланування; вчилися правильно планувати свій день і розставляти пріоритети; детально проаналізували «крадіїв часу» та дізналися як їх побороти; публічно висловлювали свої думки, дискутували щодо проблем управління власним часом.

Час — це не тільки Ваш найбільший актив, це невідновний актив. Таким чином, слід зробити свідоме інвестування для розвитку або вдосконалення навичок управління часом за допомогою чітких механізмів тайм-менеджменту та самодисципліни.

   

  

Яна СОКОЛОВСЬКА, викладач економічно-облікових,

дисциплін, керівник гуртка «Тайм-менеджмент».

 

 

Read 741 times Last modified on Четвер, 05 жовтня 2023 09:43