Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 04 жовтня 2023 09:50

"Подорож в Античність..."

Written by
Rate this item
(0 votes)

«Хай ніхто не зволікає із заняттями

філософією у молоді літа, а на старості не

втомлюється заняттями нею,  адже для

душевного здоров’я ніхто не може бути

ні недозрілий,  ні перезрілий».

                                                                                                                         Епікур

     Саме з таких слів ми сформулювали гасло філософського гуртка, який відбувся 04 жовтня 2023 р.  Ці слова влучно передають природу витоків, функціонування та призначення гуртка «Філософська кав'ярня». В умовах динамічних темпів трансформації та модернізації сучасного освітнього процессу,  філософський гурток свідчить про споконвічне прагнення людини до пізнання (істини),  а разом з тим, - розкриває та уможливлює альтернативні способи навчання.

     Філософський гурток зараз – це «інтелектуальна реакція» на ті події, які відбуваються у сучасному світі, у нашій країні, у нашому місті і у наших взаєминах.

     На гуртку студенти реалізують ще й своє прагнення саме до гуманітарного пізнання, до читання філософської та художньої літератури, перегляду фільмів, з подальшим обговоренням своїх вражень та думок. Наші зустрічі доволі дієво стимулюють до цього. Тут вони також вчаться думати, без усякого перебільшення та пафосу. Цього, на превеликий жаль, у сучасному суспільстві стає все менше і менше.

     Сучасна людина, тим паче - молода,  мусить вчитися завжди! Студенти самі це прекрасно розуміють,  і на філософському гуртку неабияк збагачують свою навчально-пізнавальну роботу.

    

                                                      

Лідія БЕРЕЗАН, керівник гуртка

 

Read 2291 times Last modified on Середа, 04 жовтня 2023 11:48