Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Субота, 30 вересня 2023 17:14

Вітання з Днем працівника освіти!

Written by
Rate this item
(0 votes)

В Україні День працівника освіти щорічно святкується в першу неділю жовтня, згідно з указом Президента України від 11 вересня 1994 року.

День працівників освіти – свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у самостійне життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Шановні викладачі та працівники сфери освіти!
ВСП "Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України" щиро вітає вас з професійним святом – Днем працівника освіти!

Висловлюємо вам сердечну вдячність за визначальний вклад у розвиток освітнього простору нашого коледжу, високий професіоналізм, невтомне прагнення до пізнання, покликання поширювати свою мудрість, знання та любов до студентів.

Бажаємо вам, дорогі освітяни, міцного здоров’я, стриманості та великого терпіння, адже відповідальність за навчальний процес та виховання підростаючого покоління лягає на ваші плечі.

Невтомного творчого пошуку, самовідданості та наснаги у реалізації всіх ваших ідей, які надалі служитимуть розвитку нашого коледжу !

І нехай ваші серця будуть завжди наповнені теплом, любов’ю, співчуттям та добротою!

                                              

 

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії
на базі ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені
О. Майнової НУБіП України»,
викладач економічно - облікових дисциплін
Тетяна ЄВЕНКО

 

Read 1285 times Last modified on Субота, 30 вересня 2023 21:16