Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 22 лютого 2023 12:33

Онлайн-день відкритих дверей

Written by
Rate this item
(0 votes)

День відкритих дверей — це традиційний захід, у межах якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в коледжі та зробити перший крок до своєї омріяної професії. Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

22 лютого ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України» провів на платформі Yotube  «День відкритих дверей».

З вітальним словом до інтернет-аудиторії звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи, Юлія Петренко. Вона розповіла про основні конкурентні переваги коледжу та запросила вступати на навчання саме до нас, обравши одну із семи затребуваних сьогодні спеціальностей.

Цікавою і корисною для наших потенційних абітурієнтів стала відеоекскурсія навчальним закладом, яка чітко висвітлила різні сторони життя коледжу: його розвиток, будні та дозвілля наших студентів.

Про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра, переваги та перспективи навчання в коледжі, різноманітні заходи, екскурсії абітурієнти могли дізнатися з відеопрезентацій.

Під час трансляції у коментарях користувачі мали можливість поставити будь-які запитання і отримати на них вичерпні відповіді.

До нових зустрічей, шановні абітурієнти!

 

   

  

 

 

 

Олена СОЛОВЕЙ, керівник відділу профорієнтації

Read 101 times Last modified on Середа, 22 лютого 2023 12:43