Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 28 вересня 2023 10:44

ПІЗНАВАЛЬНО ТА ПРАКТИЧНО

Written by
Rate this item
(1 Vote)

        «Занурюватись» у реальні умови функціонування організацій задля їх знайомства із майбутньою професією, стало вже традицією для студентів спеціальності 073 «Менеджмент». Основними орієнтирами стають провідні сучасні підприємства, керівники яких також зацікавлені в подібній співпраці.

        28 вересня 2023 року базою змістовної екскурсії стало Товариство з обмеженою відповідальністю «Світанок», де студенти взяли активну участь у вирішенні ситуацій, пов’язаних з оцінкою діяльності трудового колективу та управлінських рішень, ознайомилися з комп’ютерною базою, інформаційно-пошуковими системами, які використовують на підприємстві, провели аналіз із використанням електронних таблиць тощо.

       Досвід, набутий протягом  виробничої практики,  дав поштовх ще раз  задуматись над рівнем компетентності та практичних навичок у ролі менеджера, щодо роботи по самовдосконаленню та для подальшої плідної роботи.

      Висловлюємо щиру подяку керівництву та спеціалістам ТОВ «Світанок», які забезпечили необхідні умови для виконання загальної програми практики студентів, щедро поділились практичним досвідом, допомогли зібрати необхідний матеріал для виконання загальної програми практики, написанні звіту, за надані практичні знання та допомозі підготовки майбутніх фахівців.

     

                                                        Лідія  БЕРЕЗАН,  керівник практики    

Read 1318 times Last modified on Четвер, 28 вересня 2023 11:54