Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 22 вересня 2023 08:05

Легкоатлетичний забіг

Written by
Rate this item
(1 Vote)

20 вересня  святкують  Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту FISU у 2015 році.   

Спорт на благо миру та розвитку – гасло цієї міжнародної події, яке підкреслює важливість і необхідність такого виду загальнолюдської діяльності для всіх нас, для суспільства, держави. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою загального процвітання та благополуччя держави.

Колектив студентів і викладачів ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової « НУБіП України теж долучились до відзначення цього дня та  взяли активну участь в легкоатлетичному забігу.

З розумінням , що саме фізична культура і спорт виховують волю до перемоги, здатність долати труднощі та плекають в кожному з нас гордість за свою країну і дух Переможців, захід пройшов організовано так цікаво.

Всі учасники легкоатлетичного забігу отримали почесні грамоти від дирекції коледжу.

По закінченні свята всіх присутніх на заході  пригостили козацьким кулішем.

  

   

 

  

Керівник фізичного виховання                               Олександр ГОРБАТЮК

Read 1364 times