Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 20 вересня 2023 12:39

Приклад успішного ЦНАПу – мотивація до оволодіння фаховими компетентностями

Written by
Rate this item
(0 votes)

     20 вересня викладачами обліково-економічних дисциплін Юлією Петренко та Ольгою Хуртепою проведено бінарне заняття з дисциплін “Вступ у спеціальність “ та “Статистика “ для студентів груп Ф-21 та О-21 на базі Центру надання адміністративних послуг Бобровицької міської ради.

    Ольга Шилко, керівник ЦНАПу,  ознайомила студентів з усіма видами адміністративних послуг ,які надає ЦНАП, наявними сервісами і мобільним кейсом. А тут ,справді, є чим пишатися. Про високу результативність діяльності колективу ЦНАП свідчать нагороди, а саме: відділ ЦНАП Бобровицької міської ради став переможцем у всіх номінаціях у Всеукраїнському конкурсі для Центрів надання послуг, що працюють в інформаційній системі “ ВУЛИК “, який проводився проєктом                             EGOV4 UKRAINE;  у 2020 році – перемога у Всеукраїнському конкурсі  “Дієва громада “, у 2021 році ЦНАП увійшов до 10 кращих в Україні, у 2022 році – перемога у програмі EGAP проєкту Східна Європа “Цифрова громада “.

     Захоплююча розповідь Ольги Шилко з практичними завданнями в ігровій формі відклали лише позитивні вражання і бажання набувати фахових компетентностей.

    Вкотре переконуємося, що успішно проведене заняття – шлях до формування конкурентноспроможного фахівця.

                             

 

 

Юлія Петренко та Ольга Хуртепа ,              

викладачі економічно-облікових дисциплін 

Read 1346 times