Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 20 вересня 2023 09:56

Засідання гуртка «Механізатор»

Written by
Rate this item
(0 votes)

В навчальному процесі підготовки молодших бакалаврів із спеціальності «Агрономія» викладачі спеціальних дисциплін  застосовують різні форми і методи набуття та контролю знань, в тому числі і гурткову роботу. Проведення гурткової роботи стимулює розвиток пізнавальної діяльності студентів, сприяє засвоєнню і закріпленню навчального матеріалу.

20 вересня, як завжди на початку навчального року, було проведено установче засідання гуртка «Механізатор». Керівник познайомив студентів з метою, завданнями та планом роботи гуртка. Гуртківці внесли свої пропозиції та обрали Максима Орленка старостою гуртка. Присутні студенти-гуртківці з інтересом заслухали інформацію керівника гуртка про стан  сільськогосподарського машинобудування в Україні. При цьому було використано каталоги фірм виробників та стенди аудиторії. Після підведення підсумків та отримання завдань на наступне засідання, керівник гуртка  запропонував присутнім переглянути музичний кліп про мотоблок. З посмішками студенти завершили засідання гуртка.

   

Володимир Сковорода, керівник гуртка 

Read 1325 times Last modified on Середа, 20 вересня 2023 11:11