Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 20 вересня 2023 09:44

Виховна година у історичному музеї

Written by
Rate this item
(0 votes)

Музей – місце, де можна зустрітися з минулим, побачити сьогодення та зазирнути в майбутнє. Саме тому, 19 вересня студенти групи № 4 разом з куратором Інною Омельченко відвідали КЗ «Бобровицький історичний музей». Екскурсія мала патріотично-виховний характер і була наповнена відчуттям любові до свого народу, сприяла розширенню знань про історію рідного краю, вихованню почуття гордості та гідності за свою країну, а також забезпечила духовну єдності поколінь.

Першокурсники ознайомилися з унікальним зібранням предметів старовини, побуту та народного мистецтва. Крім того, була можливість доторкнутися до колекції пам’яток нової експозиції, присвяченої подіям російського вторгнення, в якій представлено чимало особистих речей, фотографій та документів українських героїв - уродженців нашого краю.

Велика подяка кожному, хто долучився до цієї екскурсії, а особливо директорці музею Оксані Носач, яка є справжнім професіоналом своєї справи!

    

Куратор групи Інна Омельченко

Read 1346 times