Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 13 вересня 2023 06:36

Екскурсія студентів групи №1 до КЗ "Бобровицький історичний музей"

Written by
Rate this item
(0 votes)

Знання свого коріння, історії та культури є самобутнім джерелом відродження національного буття, духовного збагачення й розширення історичного, духовного кругозору. Музей є тим місцем, вікном у минуле, що дозволяє глибше зрозуміти історію та спадок нашого рідного міста Бобровиця.

12 вересня пройшла виховна година-екскурсія на тему «Історія нашого міста» зі студентами групи № 1 у КЗ «Бобровицький історичний музей».
Екскурсовод музею, Оксана Носач, провела захоплюючу екскурсію, ознайомила студентів з історією створення музею, який розпочали будувати у 1984 р. коштом лікаря Михайла Замчинського, а урочисте відкриття відбулося 1986 р. під час святкувань Дня Перемоги.

Основу експозиції склала колекція експонатів, зібраних місцевими школярами із гуртка юних слідопитів. У 6 експозиційних залах на основі зібраних експонатів відтворено історію та неповторність Бобровицького краю: представлено старовинний посуд, кераміку, предмети з металу, бронзи та міді, старовинні ікони, рушники, народний одяг та предмети побуту. Студенти із розповіді дізналися історію м. Бобровиця, яка зберігає чимало славних подій та імен, дат і хронологій.
По завершенні екскурсії студенти мали можливість обговорити свої враження, задати питання екскурсоводу та поділитися своїми думками про важливість вивчення та дослідження історії рідного міста.

Такі екскурсії сприяють розвитку історичної свідомості, виховують патріотизм і зацікавленість в вивченні культурного спадку, підвищують обізнаність про місто серед студентів. Відвідування історичних музеїв є чудовою можливістю вивчати історію та розуміти, як вона вплинула на сучасний світ.
Виховна година-екскурсія залишила студентам багато позитивних вражень й надихнула на подальше вивчення історії нашого міста Бобровиця.

  

Олена Соловей, куратор групи № 1

Read 697 times