Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Понеділок, 04 вересня 2023 12:13

Урочиста посвята першокурсників у студенти коледжу - «Разом у майбутнє»!

Written by
Rate this item
(0 votes)

4 вересня 2023 року у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» відбулись урочистості з нагоди початку нового 2023-2024 навчального року. Святковий день розпочався із проведення посвяти першокурсників у студенти коледжу. В актовій залі зібрались першокурсники, викладачі, гості та батьки студентів.

 

 

 

Директор коледжу, Андрій МАТВІЄНКО звернувся, до першокурсників з цінними і важливими настановами, словами привітання та одягнув символічну стрічку «Студент коледжу».

Надалі відбувся урочистий акт виголошення Присяги студента коледжу. Проголошення, засвідчує велику пошану, високу честь і статус студента коледжу.

Також всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять захисників України, які віддали свої життя за свободу та честь українського народу у боротьбі з російським агресором.

Студентів засіяли зерном і благословили на навчання мами студентів першого курсу Наталія ПИЛИПЧУК та Ірина ЗУБКО.

 

Під час урочистих подій присутніх вітали студентки 3-го курсу коледжу Яна САЛІВОН та Аня МАРТИШЕВСЬКА, присутні дякували оплесками Збройним силам України, завдяки яким сьогодні маємо змогу жити, працювати і творити у своїй незалежній державі.

  

Молитва за успішний навчальний рік, здоров’я студентів та працівників коледжу за благословінням священника благочинного Бобровицького округу, настоятеля Свято-Успенського храму протоієрея Тараса Явдощак Православної Церкви України, додала урочистостям одухотворення і та віри у мирне, щасливе майбутнє!

Усім новим студентам коледжу бажаємо бути цілісними особистостями і свідомими громадянами України, європейцями високої культури та інтелекту, професіоналами і лідерами!

  

 

Ольга НАУМЕНКО, методист коледжу

 

Read 415 times Last modified on Понеділок, 04 вересня 2023 12:55