Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 23 серпня 2023 05:50

З Днем Державного Прапора України!

Written by
Rate this item
(0 votes)

 

Сьогодні по всій країні відзначають День Державного Прапора України. Це наш історичний дух, це наша гордість, слава і велич нації!
З цим символом український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним наші воїни захищають рідну землю від окупантів.

Для колективу ВСП ,,Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України,, День державного прапора, як і для кожного українця, особливий і знаковий. Його синій і жовтий кольори символізують незламний потяг до волі. Це символ, який народ проніс через століття. Історія українського прапора віддзеркалює всю історію Української державності – з прадавніх часів і до сьогодення. Символіку поєднання цих барв пов'язують ще з Великим переселенням народів, яке відбувалося 3000 років до н.е.

Колектив  коледжу вірний традиціям українського народу. В День державного прапора України в черговий раз підняв прапор, як символ незламності українського духу, патріотизму з непохитною вірою у ПЕРЕМОГУ! СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ!

Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу! Віримо, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі й захистити незалежність та свободу держави.

 

Завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії

на базі ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені

О. Майнової НУБіП України»

Тетяна ЄВЕНКО

Read 390 times Last modified on Середа, 23 серпня 2023 07:04