Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 27 липня 2023 11:35

Вступна кампанія - 2023: реалії та перспективи.

Written by
Rate this item
(1 Vote)

В Україні триває вступна кампанія у заклади фахової передвищої освіти. Приймальна комісія ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» працює згідно з чинним законодавством, яке регламентує умови вступу до закладів освіти, що здійснюють підготовку фахівців освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, в умовах повної відкритості як для абітурієнтів, так і їх батьків. Для всіх учасників вступної кампанії у коледжі створено максимально комфортну атмосферу, працює консультаційний центр. Члени приймальної комісії докладають максимум зусиль аби допомогти абітурієнтам розібратися з усіма особливостями цьогорічної вступної кампанії, адже від цього залежить успішне виконання умов вступу і проходження всіх етапів вступної кампанії 2023 року.

Варто зазначити, що в порівнянні з минулим роком спостерігається більша активність абітурієнтів щодо здобуття фахової передвищої освіти. Особливою популярністю в цьому році користуються такі спеціальності як «Агрономія», «Менеджмент» і «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

Одночасно з прийомом заяв і документів на вступ, членами приймальної комісії проводиться моніторинг серед абітурієнтів стосовно джерел інформації про наш коледж.

 Абітурієнти про нас:

  • Олександр: багато моїх друзів навчаються в Бобровицькому коледжі і завжди в захваті розповідають про студентське життя, цікаві заходи, спортивні свята, що проводяться для студентів коледжу.

 

  • Вероніка: всі члени моєї родини навчалися у вашому коледжі, а дідусь з бабусею навіть одружилися під час навчання, тому коли закінчила 9 клас питання вибору не стояло.

 

  • Ігор: чув багато позитивних відгуків про коледж, але рішення про вступ прийняв після того, як побував на дні відкритих дверей, ознайомився з матеріально-технічною базою коледжу, викладацьким складом, неймовірно гарною і впорядкованою територією та дендропарком.

 

  • Марія: як активний користувач соціальних мереж не могла не побачити рекламні проспекти про коледж та умови вступу, зацікавилася, детально ознайомилася із сайтом коледжу, висвітленим там студентським життям, і, як наслідок, я вже у списках рекомендованих до зарахування.

 

  • Діана: моя старша сестра закінчила ваш коледж. Під час навчання багато розповідала про практичне навчання як на базі коледжу так і в провідних підприємствах області. Також вона мала можливість побувати в кращих фермерських господарствах Німеччини за програмою обміну.

 

  • Назар: при ознайомленні із сайтом коледжу зацікавила інформація про Міжнародну академічну співпрацю ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» з Університетом Економіки (WSG) в м. Бидгощ (Польща). А це можливість подвійного дипломування, отримання нових знань, ознайомлення з  інноваційними тенденціями, майстер-класи та подорожі.

В глибині душі кожен зберігає особливий спогад про рідну alma mater на роки. Чекаємо вас до нас.

    

Андрій МАТВІЄНКО              Директор коледжу, голова приймальної комісії

Read 156 times Last modified on П'ятниця, 28 липня 2023 05:59