Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 22 червня 2023 09:30

«Практичний досвід майбутнього фахівця технолога»

Written by
Rate this item
(0 votes)

22 червня в рамках проведення виробничої технологічної практики та навчальної практики з дисципліни «Годівлі сільськогосподарських тварин з основи кормовиробництва», студенти груп Т-31 та Т-21 відвідали СВК «Пам’яті декабристів» Ніжинського району.

В ході екскурсії по господарству Віталій МУЗИЧЕНКО, завідуючий протиепізоотичним відділом Бобровицької районної лікарні ветеринарної медицини, заступник начальника лікарні, ознайомив з підприємством, його структурою, кормовою базою та чисельністю поголів’я великої рогатої худоби різних статево-вікових груп та основними виробничо-економічними показниками діяльності господарства, зокрема галузі тваринництва.

 Василь Малик, штатний консультант по веденню тваринництва, поділився досвідом роботи виробництва і переробки молока у господарстві та перспективами його розвитку на найближчі роки.

Ветеринарний лікар, який вказав на проблеми, що виникають у процесі  роботи пункту штучного осіменіння самок сільськогосподарських тварин, вирощування телят, особливості годівлі та утримання різних вікових груп тварин.

Керівники СВК «Пам’яті декабристів» злагоджено працюють над перспективами розвитку молочного скотарства за новітніми технологіями. 

   

  

 

Викладачі технологічних дисциплін, Леонтій МАТВЄЄВ, Олена СОЛОВЕЙ

Read 148 times