Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 21 червня 2023 09:23

Фінальна сходинка до омріяної професії.

Written by
Rate this item
(0 votes)

Комплексний державний екзамен за фахом – це завершальний етап навчання в коледжі та перевірка професійної компетентності майбутніх фахівців. Успішне складання випускниками державних екзаменів є показником якості професійної підготовки спеціалістів у коледжі.

 

Цьогоріч цикл проведення державних екзаменів завершили здобувачі освіти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Майбутні спеціалісти у сфері економіки підприємства показали достатній рівень знань, чітко, змістовно відповідали на поставлені питання, підтверджуючи що за роки навчання вони здобули відмінні знання і вміння.
Вітаємо з успішною здачею екзамену. Вам вдалося подолати останню сходинку до омріяної професії в цей нелегкий час, залишивши страх і сумніви позаду. Нехай ці знання неодмінно знадобляться вам в майбутньому, бажаємо вирішувати будь-які життєві проблеми так, як завдання на цьому екзамені — легко, красиво, швидко і весело.
Бажаємо, щоб під вашими руками заколосилися ниви, виросли нові підприємства! Хай пишаються вами коледж і ваші батьки!

  

Ольга ЛЕДЕНКО, екзаменатор

Read 114 times