Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 20 червня 2023 13:47

Черговий рубіж освітнього процесу пройдено

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Ось і прийшов до завершення освітній процес для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Комплексний державний екзамен за фахом – це не просто іспит, а завершальний етап, котрий  і стане початком самостійного, дорослого, професійного життя.

Результати екзамену показали належну якість підготовки випускників і високий рівень сформованості загальних та фахових компетентностей, їх відповідність вимогам освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування». Випускники продемонстрували належний рівень підготовки, відповідаючи на запитання білетів, розв’язуючи практичні завдання.

Отже, з впевненість можна сказати, що в Україні підростає нова формація фахівців, які об’єктивно оцінюють економічні процеси, що відбуваються в суспільстві, та розуміють сутність і тенденції розвитку фінансових відносин і їх особливостей у сфері фінансів.

Бажаємо нашим випускникам мирного неба у незалежній, самостійній Україні, успіхів у професійній самореалізації, щастя у житті.

   

  

 

                                                               Оксана МАЙДАНЮК, екзаменатор

Read 113 times