Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 16 червня 2023 10:06

Завершення другої неділі Технологічної практики

Written by
Rate this item
(0 votes)

Гаряча пора і відповідальний період в хліборобів. Необхідно передбачити, визначити і здійснити потребу рослин для забезпечення отримання високих врожаїв  провідних культур для господарства.

Студенти технологічного відділення, групи А-31 продовжують ознайомлюватися з реальними аграрними умовами в провідних господарствах області.

 Майбутнім спеціалістам надається можливість в ТОВ  «Наташа-Агро» дізнаватися про всі виробничі процеси. Одним із видів робіт для них було збирання даних про якість ґрунту, вплив погодних умов, забур’яненості, захворювань і шкідників на рослини, аналізувати ці дані та робити висновки для покращення сільськогосподарської культур.

Технологічна практика розвиває проблемно-орієнтоване мислення, націлює на вирішування викликів та знаходити оптимальні рішення.  Вона також сприяє розвитку комунікаційних навичок, роботі в команді оскільки студенти часто спілкуються з спеціалістами з сільського господарства та іншими фахівцями.

   

 

Катерина МАСЛЯЄВА, викладач

Read 117 times