Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Середа, 14 червня 2023 12:03

Захист звітів з переддипломної практики

Written by
Rate this item
(0 votes)

Одним з головних напрямів у забезпеченні професійної компетентності фахового молодшого бакалавра є інтеграція навчання і виробництва. 14 червня 2023 року відбувся захист звітів з переддипломної практики студентами спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Базами практики були провідні сільськогосподарські підприємства області.

Під час перебування на практиці здобувачі освіти закріпили отримані теоретичні знання та вміння, вдосконалили практичні навички, набули безцінного досвіду у сфері підприємництва і відчули себе справжніми фахівцями.
Результат виконання програми переддипломної практики студенти представили у формі звіту та доповіді. Доцільно відмітити, що цьогорічний захист звітів з переддипломної практики відбувся на високому рівні. Комісія отримала позитивні враження, адже кожен із студентів продемонстрував свою відповідальність, сумлінність та прагнення до вдосконалення. У результаті обговорення майбутні фахівці продемонстрували високий рівень теоретичних знань та поділилися враженнями від здобутого практичного досвіду.
Студенти групи відповідали на питання членів комісії та висловлювали свої пропозиції щодо удосконалення окремих виробничих ситуацій досліджуваних підприємств, пропонували напрямки покращення їх діяльності.
Досвід отриманий під час проходження переддипломної практики на підприємстві є хорошим стартом для подальшого розвитку навичок в підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

  

Викладач: Ольга ЛЕДЕНКО

Read 154 times