Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
П'ятниця, 09 червня 2023 09:45

Відбувся захист курсових робіт з начальної дисципліни «Організація і планування діяльності аграрних формувань»

Written by
Rate this item
(1 Vote)

        09 червня 2023 року у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» відбувся захист курсових робіт студентів IIІ-го курсу заочної форми навчання групи А-3з спеціальності 201 «Агрономія».

       Студенти продемонструвати свої знання та вміння, які отримали протягом навчання. Під час захисту студентам вдалося поєднати теоретичні і практичні аспекти досліджень, продемонструвати свою здатність до аналізу, синтезу, оцінки та застосування знань на практиці.

    Захист курсових робіт – це важлива складова освітнього процесу, яка може допомогти здобувачам краще зрозуміти свої дослідження та здобути нові знання та навички для захисту кваліфікаційної роботи в майбутньому. Відповідаючи на запитання членів комісії, здобувачі освіти розкривали власне бачення щодо вирішення поставлених у курсовій роботі завдань та досягнення мети. Усі роботи об’єктивно та позитивно оцінені та мають необхідний для такого виду робіт відсоток унікальності.

     Це ще раз доводить, що у студентів-заочників немає жодних перешкод для отримання ґрунтовних знань, для майбутньої відбудови незалежної держави України. Разом до ПЕРЕМОГИ!!

   

  

Викладач економічно-облікових дисциплін       Лідія БЕРЕЗАН

Read 88 times