Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Вівторок, 15 листопада 2022 08:40

Молодіжне середовище та його проблеми

Written by
Rate this item
(0 votes)

Молодіжний світ − особливий. Тут панує протиборство двох стихій - максимуму бажання і мінімуму досвіду, в результаті чого виникають проблеми, які потребують уваги, обговорення та вирішення. Молодь не є замкнутою соціальною групою, вона є системою, що саморозвивається і являє собою відкриту соціальну систему, що задіяна в різноманітних соціальних зв’язках, які існують в суспільстві. Тому, виховна місія нашого закладу дуже важлива, бо тут гартується світогляд, готується фахівець і майбутність сім'ї та держави, виховується патріот і громадянин.

Зі студентами групи № 1 Відокремленого структурного підрозділу «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової» проведено виховну годину у формі диспуту на тему «Молодіжне середовище та його проблеми», основною метою якого є пізнання ціннісних проблем серед молоді і застереження від тих негативних впливів, які нажаль ще є у нашому суспільстві.

Ми всі живемо у складні часи – моральна криза, демографічні проблеми, хвороби, шкідливі звички, духовне спустошення, війна… І це далеко не повний список проблем, які зачіпають молодь, студентство. Кожен має своє ставлення до цього і кожен переживає ту чи іншу проблему по своєму. Але, ми повинні пам'ятати, що кожна людина – індивідуальна,  має свої плюси і мінуси, свої позитиви і хиби, чесноти і гріхи. Кожен з нас різний і це потрібно сприймати свідомо. При цьому не слід перебудовувати когось під себе. Головне: зберегти власну самобутність, виконати свою місію на Землі.

  

 

Яна Соколовська, куратор групи № 1

Read 72 times Last modified on Вівторок, 15 листопада 2022 08:42