Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Super User

Super User

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наближається закінчення семестру, навчального року і постає все більше питань, як успішно завершити і що планувати на майбутнє. Саме про це і говорили на черговому засіданні педагогічної ради коледжу:

– результати атестації педагогічних працівників коледжу у березні 2024 року (доповідач Леденко О. П.). Секретар атестаційної комісії Ольга ЛЕДЕНКО ознайомила викладачів із результатами атестації викладачів коледжу. За наслідками атестації присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» – 1 викладач,  «спеціаліст вищої категорії» – 1 викладач; підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та  педагогічне звання «старший викладач» – 1 викладач, підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «викладач-методист» – 4 викладачі;

– про результати рубіжного контролю знань студентів (доповідачі Коник А.А., Філатова В.Л.). Завідувачі відділень довели до відома викладачів про результати рубіжного контролю знань студентів;

– розгляд та схвалення освітньо-професійних програм зі спеціальностей підготовки здобувачів фахової передвищої освіти, які пройшли громадське обговорення (доповідач Ярош Ю. М.). Заступник директора з навчально-виховної роботи Юрій ЯРОШ виніс на розгляд та схвалення освітньо-професійні програми зі спеціальностей підготовки здобувачів фахової передвищої освіти, які пройшли громадське обговорення;

– про організацію освітнього процесу у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України» в І семестрі 2024-2025 навчального року виступив Юрій ЯРОШ, заступник директора з навчально-виховної роботи;

– графік відпусток педагогічних працівників (доповідач Волошок В.М.). Старший інспектор з кадрів Валентина ВОЛОШОК ознайомила викладачів  з графіком  відпусток.

 

Валентина БАРАНЧУК, секретар педагогічної ради коледжу

Сьогодні 25 квітня 2024 року була проведена олімпіада серед студентів 3 та 4 курсів спеціальності 205 "Лісове господарство" з дисципліни "Лісові культури і лісомеліорація".
 
Метою проведення олімпіади: активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів, створення умов для розвитку особистості студента, його самореалізації, задоволення запитів та потреб, формування логічного мислення, розвиток навичок самостійної роботи, мотивація навчання, прагнення до пізнання, розвиток компетентності студента, сприяння свідомому засвоєнню знань, сприяння підвищенню активності студентів, виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді, створення умов для їхнього подальшого навчання, творчої, наукової та практичної діяльності.
 
Результати олімпіади показали, що студенти добре засвоїли теоричні та практичні аспекти навчання. Бажаємо студентам продовжувати ефективно навчатися та в подальшому використовувати отримані завдання в своїм професійній діяльності.
  

25 квітня у студентів спеціальності 205 «Лісове господарство» відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Економіка, організація і планування лісового господарства».

Захист курсових робіт має велике значення, оскільки  дає студентам досвід публічних виступів. Окрім того, захищаючи курсову роботу, студент учиться всебічно обґрунтовувати запропоновані шляхи розв’язання завдань, а також глибоко осмислювати виконану роботу.

Бажаємо студентам наполегливості та наснаги в оволодінні професійними якостями фахівця у сфері лісового господарства.

   

Викладач, Ірина ТУРЧИН

          24 квітня, в рамках проведення тижня циклової комісії економічно-облікових дисциплін, було проведено інтелектуально-розважальну гру «Економічний  QUIZ»

         Захід проведено з метою формування у студентів інтересу до економічних знань, застосування цих знань на практиці, розвитку логічного мислення, ініціативи, активізації групової діяльності.

     У заході прийняли участь 4 команди економічних спеціальностей коледжу.  Виконуючи цікаві завдання, учасники демонстрували свої знання, вміння, кмітливість, швидкість реакції, акторські здібності та уміння працювати у команді. Команди вдало виконали  всі завдання, показали високий рівень підготовки, кмітливість та спритність!

     За результатами запеклих змагань журі визначило переможців:

І місце – «Кмітливі комерсанти»

ІІ місце – « Акули бізнесу»

ІІІ місце – «Фінансові генії»

ІІІ місце – «Дебет-кредит»

    Щиро вітаємо переможців та всіх учасників!!

Вперед до нових звершень та перемог!

 

 

 

Ірина ТУРЧИН, Яна СОКОЛОВСЬКА, Оксана МАЙДАНЮК – викладачі циклової комісії економічно-облікових дисциплін

 

 

 

23 квітня в Бобровицькому фаховому коледжі  відбулася II Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні проблеми сучасної науки, освіти та технологій», яка організована цикловою комісією економічно-облікових дисциплін в очно-дистанційному форматі.

Основна мета заходу полягала у висвітленні та обговоренні актуальних питань інформатизації суспільства та використанні цифрових технологій у всіх сферах господарського життя.

У заході взяли участь представники ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України», ВСП «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України, ВСП «Ірпінський ФК НУБіП України», ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України» та ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України».

Модератором пленарного засідання була голова циклової комісії економічно-облікових дисциплін Леся МОВЧУН.

Роботу конференції відкрив голова організаційного комітету, кандидат сільськогосподарських наук, директор коледжу Андрій МАТВІЄНКО. Андрій Іванович подякував Збройним силам України за можливість проведення таких заходів і побажав усім учасникам цікавих доповідей та продуктивних дискусій.

Усі присутні були дуже активними в процесі обговорення доповідей, ділились результатами власних досліджень та переймали досвід інших учасників. Всі дискусії, які виникали під час роботи конференції, були цікавими і динамічними.

Дякуємо учасникам конференції, сподіваємось на подальшу співпрацю для розвитку соціально-економічної та культурної сфер України. Бажаємо натхнення, творчих і наукових успіхів!

 

 

 

 

 

 

 

Леся МОВЧУН        голова циклової комісії економічно-облікових дисциплін.

 

18 квітня 2024 року в онлайн форматі вібулося засідання Обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області, у якому взяли участь  викладачі Зареченна Н.М. та Коротенко Н.П.

Учасники зібрання ознайомилися із темою “Використання штучного інтелекту для навчання іноземної мови” (доповідач Гуз Юлія).

Колеги поділилися власним досвідом використання інноваційних технологій, застосунків, які вони використовують у своїй роботі для проведення занять з англійської мови, які значно спрощують роботу викладачів та студентів в сучасних умовах (Canva, Prezi, My Worksheet Maker, Wordwall, Natural Reader, Chat GTP, Texting Story).

Засідання викладачів іноземної мови було достатньо насиченим та інформативним. Учасники методичного об'єднання обговорили перспективи роботи на наступний навчальний рік.

 

 

 

Чорнобильський вітер по душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає…

Годинник життя безупинно іде,

Лиш пам'ять, лиш пам'ять усе пам’ятає…

 

Весна… Найпрекрасніша пора року.

Пробуджується від сну природа, розплющує очі земля, усе оживає, зеленіє, розквітає.

П’янкі пахощі розносять абрикоси і вишні, милує око ніжно-рожевий цвіт яблуні.

Весна… Чорнобиль…

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, коли всі спали безтурботним сном, о першій годині 23 хвилини над IV реактором Чорнобильської атомної електростанції нічну пітьму розірвало велетенське полум’я.

Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок.

Минуло 37 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу. 

Сьогодні 23 квітня студентами групи М 21 була проведена виховна година для студентів ІІ курсів до дня пам’яті Чорнобильської катастрофи. Сказані слова шани, подяки, та співчуття;згадані найстрашніші хвилини, жахливої трагедії; вшановано пам'ять всім загиблим.

Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.

 

    

  

Викладач                                Ольга ХУРТЕПА

     18 квітня студенти-випускники економічного та технологічного відділень коледжу відвідали Національний університет біоресурсів і природокористування України, де проводився День відкритих дверей.

З вітальним словом до випускників звернувся ректор Станіслав Ніколаєнко, який  презентував  університет, його  переваги та перспективи.

Інформацію щодо особливостей вступної кампанії у 2024 році  здобувачі коледжу отримали від відповідального секретаря приймальної комісії Олексія Соломки; познайомилися із Сенатом студентської організації і її лідером - Олександром Вертелецьким.

Також наші студенти побували на факультетах університету, які презентували свої досягнення, поспілкувалися із деканами, завідувачами кафедр, отримали повну інформацію про заклад.

  

 

Завідувач економічного відділення    Алла КОНИК

Гурткова робота є важливим елементом освітнього процесу та розвитку студентів, сприяючи їхній творчості, командній роботі та розвитку нових навичок.

17 квітня відбулося відкрите засідання гуртка «Дослідник» на тему: «Європейський органічний рух: місце органічного тваринництва та тенденції його розвитку в Україні» з використанням відеопрезентацій.

Органічне сільське господарство, як один із сучасних світових трендів, який активно набирає обертів у всьому світі та є частиною вирішення багатьох сучасних викликів – перш за все кліматичної кризи та зменшення біорізноманіття.  

В процесі засідання гуртківцями було розкрито питання ключових віх розвитку органічного ринку в Україні та світі, знакові події, які вплинули на подальший розвиток. Ознайомлено з сучасними тенденціями розвитку органічного тваринництва та визначили напрями Органічного плану дій для поліпшення умов годівлі та добробуту тварин, а також гуртківці підвищили свій рівень обізнаності щодо органічних продуктів в Україні.

Тож обираючи органічне, ми не лише дбаємо про  здоров’я своєї сім’ї, виробників, тварин і рослин, а й закликаємо весь світ піклуватися про планету.

   

  

Олена СОЛОВЕЙ, керівник гуртка

 

16 квітня команда коледжу взяла участь у  обласних змаганнях з волейболу серед дівчат за програмою Спортивних ігор серед закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області.

 

викладач  Наталія Гулицька

Сторінка 1 із 48