Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 21 вересня 2023 10:27

Пізнавальна та практична екскурсія студентів із технологічної практики Спеціальності 073 «Менеджмент»

Written by
Rate this item
(1 Vote)

    21 вересня 2023 року відбулася екскурсія студентів коледжу групи М-41 до Бобровицького районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства ДП «Бобровицярайагролісництво».

    Метою заходу стало отримання ознайомчої інформації  щодо планування та організації процесів виробництва, управління персоналом, процесів відбору та підготовки кадрів, вдосконалення вмінь та набуття навичок ведення зборів, переговорів, нарад, спілкування з партнерами, розвитку умінь керувати і підпорядковуватись, апаратним та програмним забезпеченням комп’ютерної бази підприємства тощо.

    Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з правилами техніки безпеки, розширити уявлення про роботу працівників лісової галузі, дізнатися більше про використання бази даних, використання інструментальних засобів ведення розрахунків у діяльності, використання Інтернет-технологій підприємства.

    Крім того, студенти  зацікавились організаційною структурою підприємства, ознайомились з прикладним програмним забезпеченням загального і спеціалізованого призначення та особливостями їх застосування на підприємстві,  стали свідками безперервних виробничих та технологічних процесів.

    Висловлюємо щиру подяку керівництву та спеціалістам ДП «Бобровиця райагролісництво» за цікаву пізнавальну екскурсію, надану можливість наочно закріпити отримані в коледжі знання на практиці,  підвищити свій професійний рівень.

   

 

Лідія  БЕРЕЗАН,  керівник практики 

Read 1377 times Last modified on Четвер, 21 вересня 2023 13:43