Бобровицький фаховий коледж 17400 м. Бобровиця, Чернігівська обл., вул. Чернігівська, 19, (04632)2-53-04 bkeim@ukr.net Пн-Пт 08:30 - 17:00
Четвер, 15 червня 2023 13:42

«Погляд у майбутнє. Орієнтація вибору професії»

Written by
Rate this item
(0 votes)

 15 червня у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України» відбувся День відкритих дверей для вступників та їх батьків.

До присутніх звернувся директор коледжу Андрій МАТВІЄНКО, який розповів про структуру та діяльність закладу освіти, підкреслив переваги здобуття фахової передвищої освіти у нашому закладі та акцентував увагу на завдання, які стоятимуть після перемоги задля відбудови нашої країни.

Відповідальний секретар приймальної комісії Ольга ЛЕДЕНКО ознайомила майбутніх вступників з особливостями вступу у 2023 році, термінами вступної кампанії та необхідними документами. Також вони мали можливість більш детально дізнатись  про освітні напрями кожного відділення та отримати інформацію щодо освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка фахових молодших бакалаврів.

По завершенню відбулася екскурсія коледжем.

Учасники зустрічі мали можливість побачити навчальні аудиторії, сучасні комп’ютерні класи та лабораторії, спортивну, тренажерну та фітнес зали, лазерний тир, завітали до бібліотеки, яка є інформаційним та духовним центром коледжу.

  

 

 

Бути студентом Відокремленого структурного підрозділу «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування  України» – престижно, відповідально і справді круто!

Чекаємо на Вас, шановні абітурієнти!

 

 

Олена СОЛОВЕЙ, керівник відділу профорієнтації

 

 

Read 81 times Last modified on Четвер, 15 червня 2023 13:53